RQ73C1J887RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J887RBTD
JLCPCB Part #
C4213294
Description
-55℃~+155℃ 150mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS