RQ73C1J6K98BTD
MFR.Part #
RQ73C1J6K98BTD
JLCPCB Part #
C2083540
Description
-55℃~+155℃ 150mW 6.98kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS