RQ73C1J604RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J604RBTD
JLCPCB Part #
C4304166
Description
-55℃~+155℃ 150mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS