RQ73C1J5K62BTD
MFR.Part #
RQ73C1J5K62BTD
JLCPCB Part #
C2089756
Description
-55℃~+155℃ 150mW 5.62kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS