RQ73C1J57K6BTD
MFR.Part #
RQ73C1J57K6BTD
JLCPCB Part #
C2083561
Description
-55℃~+155℃ 150mW 57.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS