RQ73C1J40K2BTDF
MFR.Part #
RQ73C1J40K2BTDF
JLCPCB Part #
C3985883
Description
-55℃~+155℃ 150mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS