RQ73C1J3K57BTDF
MFR.Part #
RQ73C1J3K57BTDF
JLCPCB Part #
C4229709
Description
-55℃~+155℃ 150mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS