RQ73C1J365RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J365RBTD
JLCPCB Part #
C4238878
Description
-55℃~+155℃ 150mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS