RQ73C1J316RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J316RBTD
JLCPCB Part #
C4206068
Description
-55℃~+155℃ 150mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS