RQ73C1J26K7BTD
MFR.Part #
RQ73C1J26K7BTD
JLCPCB Part #
C4186015
Description
-55℃~+155℃ 150mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS