RQ73C1J1K33BTD
MFR.Part #
RQ73C1J1K33BTD
JLCPCB Part #
C4174990
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS