RQ73C1J1K05BTD
MFR.Part #
RQ73C1J1K05BTD
JLCPCB Part #
C3984405
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS