RQ73C1J130KBTDF
MFR.Part #
RQ73C1J130KBTDF
JLCPCB Part #
C4356456
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS