RQ73C1J124RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1J124RBTD
JLCPCB Part #
C2083646
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS