RQ73C1J107KBTD
MFR.Part #
RQ73C1J107KBTD
JLCPCB Part #
C2083819
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS