RQ73C1J105RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J105RBTD
JLCPCB Part #
C2083662
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 150mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS