RQ73C1E8K87BTD
MFR.Part #
RQ73C1E8K87BTD
JLCPCB Part #
C2095328
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS