RQ73C1E887RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E887RBTD
JLCPCB Part #
C2084069
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS