RQ73C1E86R6BTD
MFR.Part #
RQ73C1E86R6BTD
JLCPCB Part #
C2095440
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS