RQ73C1E48R7BTD
MFR.Part #
RQ73C1E48R7BTD
JLCPCB Part #
C4178409
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS