RQ73C1E3K92BTD
MFR.Part #
RQ73C1E3K92BTD
JLCPCB Part #
C2089758
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS