RQ73C1E3K65BTD
MFR.Part #
RQ73C1E3K65BTD
JLCPCB Part #
C2089789
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS