RQ73C1E3K09BTD
MFR.Part #
RQ73C1E3K09BTD
JLCPCB Part #
C4192902
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS