RQ73C1E392RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E392RBTD
JLCPCB Part #
C2084221
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS