RQ73C1E1K91BTD
MFR.Part #
RQ73C1E1K91BTD
JLCPCB Part #
C2089766
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS