RQ73C1E1K65BTDF
MFR.Part #
RQ73C1E1K65BTDF
JLCPCB Part #
C4258346
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS