RQ73C1E1K24BTD
MFR.Part #
RQ73C1E1K24BTD
JLCPCB Part #
C4266389
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS