RQ73C1E1K18BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1E1K18BTD
JLCPCB Part #
C2089765
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS