RQ73C1E1K13BTD
MFR.Part #
RQ73C1E1K13BTD
JLCPCB Part #
C2095279
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS