RQ73C1E1K07BTD
MFR.Part #
RQ73C1E1K07BTD
JLCPCB Part #
C4192660
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS