RQ73C1E15K4BTD
MFR.Part #
RQ73C1E15K4BTD
JLCPCB Part #
C2083851
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS