RQ73C1E113RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1E113RBTDF
JLCPCB Part #
C4235208
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS