RP73PF1J1K1BTDF
MFR.Part #
RP73PF1J1K1BTDF
JLCPCB Part #
C2089179
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100V 167mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS