RP73PF1E1K91BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73PF1E1K91BTD
JLCPCB Part #
C2082923
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS