RP73PF1E1K78BTD
MFR.Part #
RP73PF1E1K78BTD
JLCPCB Part #
C2082824
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS