RP73PF1E1K58BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K58BTDF
JLCPCB Part #
C4170645
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS