RP73PF1E1K47BTD
MFR.Part #
RP73PF1E1K47BTD
JLCPCB Part #
C4186437
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS