RP73PF1E1K21BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K21BTDF
JLCPCB Part #
C2145735
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS