RP73PF1E1K15BTDF
MFR.Part #
RP73PF1E1K15BTDF
JLCPCB Part #
C2145761
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS