RP73PF1E102KBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73PF1E102KBTD
JLCPCB Part #
C2089412
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount