RP73D2B750KBTDF
MFR.Part #
RP73D2B750KBTDF
JLCPCB Part #
C1728930
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS