RP73D2B1K02BTG
MFR.Part #
RP73D2B1K02BTG
JLCPCB Part #
C3957901
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS