RP73D2A9R53BTG
MFR.Part #
RP73D2A9R53BTG
JLCPCB Part #
C4553251
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS