RP73D2A9R31BTDF
MFR.Part #
RP73D2A9R31BTDF
JLCPCB Part #
C4099146
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS