RP73D2A9K53BTDF
MFR.Part #
RP73D2A9K53BTDF
JLCPCB Part #
C1719001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS