RP73D2A7R50BTG
MFR.Part #
RP73D2A7R50BTG
JLCPCB Part #
C4106007
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS