RP73D2A7R32BTG
MFR.Part #
RP73D2A7R32BTG
JLCPCB Part #
C4040956
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS