RP73D2A78K7BTG
MFR.Part #
RP73D2A78K7BTG
JLCPCB Part #
C4135396
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS