RP73D2A6K19BTG
MFR.Part #
RP73D2A6K19BTG
JLCPCB Part #
C4020345
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS