RP73D2A5K36BTG
MFR.Part #
RP73D2A5K36BTG
JLCPCB Part #
C4340497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS